Amy Lee: Baby Did a Bad, Bad Thing (Chris Isaak cover)

Amy dnes zveřejnila čtvrtý cover a odkryla i kousek před-EV3 historie, o které dřív zřejmě nesměla mluvit. Nový song je úplně "jiný" a sexy, žeru to! (Původní video Chrise Isaaka z roku 1999 je tak divný, až je vtipný:))

https://www.youtube.com/watch?v=O-CPwjbNPsA&feature=youtu.be

Amy Lee: Cover #4: Baby Did a Bad, Bad Thing. https://youtu.be/O-CPwjbNPsA

S tímhle coverem toho máme hodně za sebou. Prošli jsme spolu mnohým!

Všechno to začalo v roce 2009. Vždycky jsem se zajímala o možnost skládat filmovou hudbu a lidé, kteří pracovali na filmu "Cabin in the Woods" tehdy potřebovali cover tohoto songu pro scénu, kde se dívka líbá s vycpanou vlčí hlavou na zdi. To si člověk prostě zamiluje! Rozhodla jsem se, že zkusím něco stvořit s kamarádem a spolupracovníkem Willem Huntem (producent a majitel Spaceway Studios ve městě Fort Worth), protože jsme spolu stejně už něco skládali. [Will "Science" Hunt, pozn. překl.] Poslali nám scénu, ke které potřebovali hudbu a my jsme úplně explodovali. Složili jsme krátkou ukázku téhle verze - a MILOVALI jsme to!... Oni ne. Haha.

A tak to šlo dál. Pokračovali jsme a dokončili song v mém studiu jen tak pro sebe. Po mnoha nočních jamech s přáteli bylo rozhodnuto, že je to příliš cool na to, abychom to zahodili - půjde to na naše další album. To album byla první věc, která mi kdy vybuchla přímo do obličeje. Lidé v oblecích z vedení nahrávací společnosti během frustrujícího nahrávacího procesu náhle změnili názor a bylo mi řečeno, že ani jedna z těch skladeb, do kterých jsem si více než rok vylévala celé své srdce, není v absolutně žádné formě dost dobrá - čas začít znovu.

Byla jsem zničená. Byla jsem vzteklá. Byla jsem rozhodnutá převzít kontrolu nad situací a protlačit to všechno ven. Byla jsem dostatečně naštvaná na to, abych nakonec dala dohromady dosud nejtvrdší album Evanescence - které miluju - a nakonec jsme použili i tři skladby z původního projektu, ale stále jsem cítila smutek a nespokojenost, když jsem se zamyslela nad tím, co obvykle s láskou nazývám 'moje rozbitá deska' [my "broken record"].

Věřila jsem (většinou jen já jediná) v tuhle zničenou hrst nedokončených nahrávek po celých pět let - a teď je poprvé po celé době konečně vlastním. Plánuju některé z nich dokončit, jiné předělat a pár si pravděpodobně nechat pro sebe. Vzhledem k tomu, že tohle je také cover, rozhodla jsem se to zmixovat tak, jak jsem původně chtěla a zveřejnit to společně s covery, na kterých jsem pracovala v poslední době. Je to úžasný pocit, že to můžu konečně zveřejnit. SLADKÁ SVOBODA!

Performance: Amy Lee, Will B Hunt a Chad Copelin
Produkce: Amy Lee, Will B Hunt a Steve Lillywhite
Video: www.ericryananderson.com

Zdroj:
https://www.facebook.com/AmyLeeOfficial/posts/1105375239514245
15.12.2015

Komentáře

Obrázek uživatele rionka

Hard Music: je to i na

Hard Music: je to i na ulozto, dik za pripominku:
http://ulozto.sk/live/xEsBNSJN/amy-lee-baby-did-a-bad-bad-thing-by-chris...

Obrázek uživatele HardMusic

prosím ťa,nevieš niečo o

prosím ťa,nevieš niečo o tom,že vraj Jen Majura povedala,že Evanescence plánujú viac koncertov a pôjdu do Česka?

Obrázek uživatele rionka

Možná Německo. Zatím nejbližší, co vím, je

zatím nejbližší, co vím, je tohle a jedná se o nepotvrzenou možnost koncertu (?) v Německu (???). o Česku nevím ani slovo
https://twitter.com/EvanescenceCrew/status/685129340124852224

Obrázek uživatele rionka

zde aktualizace česky:

Obrázek uživatele HardMusic

nemáš začo

nemáš začo

Obrázek uživatele Adelle

a je super, že amy s námi

a je super, že amy s námi může sdílet svoji tvorbu a nemusí se ohlížet na nikoho dalšího, třeba se jednou konečně dočkáme kvalitní your love :D a dalších materiálů ze "šuplíku"

Obrázek uživatele rionka

adelle: souhlas, vnimam to

adelle: souhlas, vnimam to podobne!

Obrázek uživatele Adelle

zatraceně sexy!!! chatu v

zatraceně sexy!!! chatu v horách jsem viděla, je to teda hodně divnej film :D ale v tý scéně tenhle song úplně vidím!!!! nemůžu si to přestat broukat, je to strašně chytlavý! a sexy drdůlek se mi líbí :)

Obrázek uživatele Jamie

Trochu mě mrzí, že nemá Amy

Trochu mě mrzí, že nemá Amy rozpuštěné vlasy, přidalo by to k tomuhle coveru daleko víc sex-appelu. Ale zazpíváno jak jinak, než skvěle! :)

Obrázek uživatele rionka

Jamie: a to je vtipné... na

Jamie: a to je vtipné... na twitteru jsem narazila na spoustu lidí, kteří považují "messy bun" za údajně strašně sexy. (já obvykle ani ne, ale každému se zjevně líbí něco jiného :)

Obrázek uživatele Bea-Mall

Wau, tak tohle je pecka :)

Wau, tak tohle je pecka :)

Obrázek uživatele elizabeth911

Totálne perfektná, večer som

Totálne perfektná, večer som sa chystala spať keď som to videla na Youtube v mobile a po vypočutí som bola úplne hotová. :D Skvelý cover.

Obrázek uživatele Michal Ostrava

Pecka asi nejlepší zatím....

Pecka asi nejlepší zatím....

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah