Amy Lee zveřejnila nový cover "Love Exists"

Amy Lee dnes zveřejnila nový cover s názvem "Love Exists" [10.2.2017]. Cover art vytvořila umělkyně Jennybird Alcantara, s níž se Amy setkala na vernisáži v červnu 2015.

Tento komentář Amy napsala na facebook:

Amy Lee
Když jsem byla v Itálii natáčet videoklip ke "Speak To Me" [říjen 2015, pozn. překl.], zaslechla jsem tam v rádiu song, do kterého jsem se zamilovala: L’amore Esiste od Francescy Michielin. Zdálo se mi, že mě ten song všude pronásleduje, dostal se mi pod kůži a ne a ne mě opustit. Nemohla jsem ho přestat poslouchat, celou cestou domů mi hrál stále dokola.

Začala jsem skládat dohromady, co ta slova v původním textu znamenají a sepsala jsem vlastní námět v angličtině. Ukázala jsem svůj nápad jednomu ze svých oblíbených producentů - Guyi Sigsworthovi - a nějak jsem ho přesvědčila, aby přijel do New Yorku a přetvořil ten song společně se mnou. Dave Eggar přidal své bohaté smyčcové aranže a všichni jsme po celý týden žili jen touhle skladbou, společně, ve Flux Studios na Lower East Side.

Tvorba tohohle krásného projektu byla ohromně naplňující zkušeností. Obklopil mě talentovaný, inspirativní a realistický tým, který se nenechal svázat žádnými pravidly ani omezeními, kromě těch, co jsme si vytvořili sami. Guy mě postrčil kupředu v mnoha ohledech a naučila jsem se několik nových věcí. Byla to pro mě čest, spolupracovat s někým, koho tolik obdivuji, aniž bych měla jakýkoli plán, jakékoli album, na které to musí patřit a hledat v tom jakýkoli další smysl kromě toho, že z toho mám dobrý pocit. Někdy se snadno utopíme ve snaze najít "smysl" - ale podle mého názoru je v oblasti hudební tvorby nejdůležitější následovat své srdce. Najít způsob, jak ukojit svou hlubokou potřebu vyjádřit věci, které nelze říci pouhými slovy.

Láska je jakákoli, jen ne jednoduchá. A projevuje se v nespočetných podobách. Může být nevhodná. Bolestivá. Může se zdát jednodušší ji ignorovat, než v ni uvěřit. Ale spojuje nás i přesto, jak osaměle se někdy cítíme. Dokážeme být odvážní a milovat, i když víme, že to bude bolet? Dokážeme upustit od cynismu a podívat se pod své frustrace, nespokojenost, strach z neznámého a vztek na věci, které nelze ovlivnit? Láska je všude kolem. Dokonce i na těch nejtemnějších místech. A stojí za to. Rozhlédněte se, pohlédněte do sebe. Láska existuje.

Artwork: Jennybird Alcantara
"Love Exists" na iTunes: http://smarturl.it/LoveExistsIT

--

Zdroj:
https://www.facebook.com/AmyLeeOfficial/posts/1458770494174716
Publikováno:
10.2.2017

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah