Brigáda: propagace koncertu Evanescence

Ahoj lidi,

ozvala se mi paní Černá z eventim.cz, zda nevím o dvou nebo třech lidech, kteří by byli ochotni po Praze roznést letáky a plakáty, propagující koncert Evanescence. Potřebují lidi z Prahy, odměna se domluví, ale chtěli by nejlépe někoho, koho to zajímá. Jste to vy?

Pokud máte zájem, dejte mi prosím co nejdřív vědět na rionka@gmail.com.
Děkuji všem, co se ozvali!

Komentáře

Obrázek uživatele Adelle

a tady je výsledek

Obrázek uživatele Adelle

strašně bych ráda, ale

strašně bych ráda, ale bohužel teď jsem 7 dní v kuse v práci a pak odlítám do paříže a vracím se až 14, ale kdyby někdo měl plakát, moc ráda bych ho měla na památku :)

Obrázek uživatele rionka

Adelle: Text bez obrázku

Adelle: podle dostupných informací to bude jen text na papíře bez obrázku, takže to taková škoda není, ale chápu, jak to myslíš

Obrázek uživatele Thougtless

jestli to nebude milion

jestli to nebude milion letáku tak bych mohla.. akorát jsem docela omezená časově, protože týden před tím koncertem mám těžkou zkoušku, tak se musím učit, takže bych na to měla akorát příští týden.. A napadlo mě, evanescence je dost známá kapela, tak proč potřebuje takovou propagaci? Prodalo se snad málo lístků? :O

Obrázek uživatele rionka

Thoughtless: Pošli mi mail,

Thoughtless: Pošli mi mail, ať mám na tebe kontakt.

Propagace není nikdy dost, vlastně mi přijde, že jí bylo zatím fakt málo. Koncert ještě není vyprodaný. A zrovna tohle by si vyprodanou halu zasloužilo...

Obrázek uživatele Festr

Ne asi ....

Co takhle nějaká propagace Ostrava a okoklí ... taky by se hodila bo zrovna dnes sem se zastavil u pár bilbordů a nikde ani zmínka ... až mi to přišlo líto :) tak kdyby něco sem tu :)

Obrázek uživatele rionka

Festr: Já osobně žádné

Festr: Já osobně žádné materiály nemám a nenabídli mi je ani pro Brno...

Obrázek uživatele Iveta

lístky

Právě jsem si kupovala lístky v Brně a slečna v prodejně ani nevěděla, že se něco koná, stála sem tak asi 45minut a lovila někde v PC jestli sem si koncert nevymyslela v Brně není jediný leták nebo propagace koncertu. Pokud bych neslyšela na Radiu Hey upoutávku, tak o něm ani nevím.. :( a souhlasím s tím, že zrovna tato akce by si zasloužila vyprodáno.

Obrázek uživatele rionka

Iveta: V Brně se nic neví

Iveta: Ano, Brno je hrůzostrašné, v prodejnách lístků se o tom neví. Podle posledních zpráv od jednoho ze sponzorů/spolupořadatelů(?) Musicweb.cz se to ale k vyprodání už blíží.

Obrázek uživatele Carbon.

Aby jsme se tam nějak

Aby jsme se tam nějak nacpali....

Obrázek uživatele rionka

Bude mi potěšením :)

Bude mi potěšením :)

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah