Dočkáme se na podzim konečně videa s "Your Love"?

Podle příspěvků EvanescentWhispers na EvThreads a @FuckYeahEV na Twitteru to vypadá, že se někomu povedlo zkontaktovat člověka z Hutch Entertainment, který potvrdil, že na podzim tohoto roku se bude konečně vysílat epizoda pořadu Legends & Lyrics s videozáznamem songu "Your Love" z 23. února 2009. Podle @Amy_LeeBrasil se zpráva objevila teprve včera.

Překlad připojují níže (pod obrázkem).

Zdroje:
http://twitter.com/FuckYeahEV/status/329676118175145985
http://evthreads.proboards.com/post/65254/thread

Cody Woodward
Kdy vydáte epizodu pořadu Legends & Lyrics, v níž Amy Lee hraje skladbu "Your Love"?

Hutch Entertainment
Mělo by to konečně vyjít na podzim. Oficiální prohlášení vypustíme během následujících několika týdnů. Bude se vysílat celá druhá sezóna včetně Amyina vystoupení.

Cody Woodward
To je skvělé! Bude se to vysílat v televizi nebo to bude na DVD?

Hutch Entertainment
Obojí. Pokud jsi v té skupině, o které mluvím, zařiď prosím, aby mi lidé přestali posílat zprávy. Během poslední hodiny jsem dostal víc než dvacet zpráv, týkajících se této show.

Cody Woodward
Ano, zařídím to. Omlouvám se.

Hutch Entertainment
V pořádku. Lidé neví, co se mezitím stalo. Vlastník toho pořadu měl problémy, zemřela mu matka a pak zemřel jeho bratr. V současné době je sám velmi nemocný a proto tam byl tak dlouhý odklad. Teprve teď pořad dokončujeme a bude se vysílat letos na podzim. Určitě. Jestli jsi v téhle skupině, informuj prosím lidi, ať neposílají e-maily na kontaktní adresy Legends & Lyrics. Ta rodina teď prochází mnoha těžkostmi. Můžeš být reprezentantem této skupiny a kontaktovat mě každých pár týdnů, jestli chceš. Jen prostě nejsem schopen odpovídat na dvacet zpráv současně. Dnes mám na starost show Davea Matthewse.

Cody Woodward
Rozumím. Upřímnou soustrast celé rodině. Rozesílám informaci, aby tě lidé přestali zasypávat zprávami, jak jsme se domluvili.

Hutch Entertainment
Díky. Garantuji vám, že show se bude na podzim vysílat. Jsem v tomto směru velmi pozitivní.

Komentáře

Obrázek uživatele Adelle

Ano, prosím!!!

Ano, prosím!!!

Obrázek uživatele rionka

Adelle: taky jsem si docela

Adelle: taky jsem si docela poskočila, když jsem to viděla!

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah