Evanescence jsou připraveni zbořit Prahu

Za screenshot děkuji Adelle.

Komentáře

Obrázek uživatele ann5852

tohle mě překvapilo. nevěřím,

tohle mě překvapilo. nevěřím, že by se ty lístky málo prodávaly, když jsou za tak malou cenu...

Obrázek uživatele tyrfa

:((

Já mám 17.6. narozeniny .. a zbožňuju evanescence .. a nemůžu tam .. ://

Tyrfa

Obrázek uživatele rionka

Tyrfa: Proč nemůžeš?? :(

Tyrfa: Proč nemůžeš?? :(

Obrázek uživatele Adelle

já si taky myslím, že moc

já si taky myslím, že moc lidí o koncertě neví, kdybych nesledovala ev.cz a evwebsite, tak se to asi taky nedovím, rádia neposlouchám a jiná česká media taky nesleduju, takže i když jsem fanoušek ev, tak bych to možná ani nezjistila, vemte si, že někdo nedřepí každý den u internetu a nehledá si novinky, jako my :)

Obrázek uživatele AmyAleera

Jen mě štve, že Inchebu

Jen mě štve, že Inchebu vyprodali Within Temptation a !američtí! Ev zatím ne. Já bych byla i věřila, že dokáží vyprodat i Teslu. Zase na WT byl hroznej nával lidí a když nebude vyprodáno, bude větší šance být blíž podiu :)

Obrázek uživatele Jade

Souhlasím. A mám pocit, že se

Souhlasím. A mám pocit, že se o tom koncertu vůbec neví. Spousta lidí byla překvapená, když jsem jim o něm říkala! Je to velká škoda, Evanescence jsou konečně v Praze, nesmíme je zklamat, chceme přece, aby se sem zase jednou vrátili!

Obrázek uživatele rionka

Jade: Ano! Ale co s tím?

Jade: Ano! Ale co s tím? Začínám mít dojem, že v okamžiku, kdy nepoužívám facebooky, nemám jak ten potenciální "dav" oslovit. V marketing nevěřím a zajímají mě hlavně lidi, kteří mají Evanescence fakt rádi. Ale jak je nalákat?

Obrázek uživatele AmyAleera

Málo času...

Já myslím, že všichni, kdo mají Evanescence opravdu rádi a mají možnost na koncert jet, tak už lístky mají. Je pravdou, že celkem uškodilo i to, že byl termín koncertu ohlášen docela brzy před samotným konáním. Takže čas nehraje v náš prospěch a zbývá přilákat osoby, které by se tam vydaly "jen" jako za kulturním zážitkem.

Obrázek uživatele rionka

AmyAleera: Já jsem ráda, že

AmyAleera: Já jsem ráda, že to bylo oznámeno dopředu. Vědět to čtrnáct dní před akcí, to by bylo mnohem horší...

Obrázek uživatele AmyAleera

Ještě dřív

Já si myslím, že kdyby to ohlásili dřív, třeba půl roku předem, tak by přišlo víc lidí. Ale on je vlastně zázrak, že Ev vůbec přijedou :)

Obrázek uživatele rionka

Jako správný cynik jsem

Jako správný cynik jsem si jistá, že je to tam proto, že koncert ještě zdaleka není vyprodaný a Amy už také několikrát tweetovala přímé odkazy na vstupenky, prostě chtějí akci propagovat všemi kanály. Což neznamená, že jim nedržím palce, opravdu bych chtěla, aby tam byl pořádný kotel plný nažhaveného publika. Zklamat je tak jednoduché.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah