Evanescence představí 'What You Want' na MTV. Živě!

V červenci jsme na MTV News uvedli premiérovou ukázku nového singlu "What You Want" od Evanescence a reakce fanoušků byla, abychom tak řekli, ohromující. Odhalili jsme tedy další dvě ukázky z nového alba a každá se setkala s obdobným nadšením... takže jsme si řekli, že je čas vymyslet něco velkého. Opravdu velkého.

A tady to je: v pondělí, přesně ve 19:54 hodin západního času [GMT -7] Evanescence představí "What You Want" poprvé živě -- na MTV. A ihned po vystoupení s celou skupinou uděláme rozhovor, který se bude streamovat živě na MTV.com.

Samozřejmě by nebylo správné do té legrace nezačlenit fanoušky Evanescence. A právě proto Vás požádáme, abyste své otázky, které byste chtěli kapele položit, poslali přes Twitter s hashtagem #EVMTV. Vybereme ty nejlepší a jejich odpovědi se dozvíte během živého přenosu.

A jako by toho nebylo dost, hned po živém vysílání umístíme na web MTV.com celou albovou verzi singlu "What You Want".

Tuto událost jsme nazvali "MTV First: Evanescence" a všechno to začne v pondělí 8. srpna šest minut před osmou hodinou večerní. Řekli bychom vám, abyste se naladili, ale jsme si docela jistí, že jste už připraveni. Koneckonců, Evanescence byli skoro čtyři roky nedosažitelní... a podle vašich reakcí vám určitě chybějí.

Text: James Montgomery
Zdroj: http://www.mtv.com/news/articles/1668437...

Komentáře

Obrázek uživatele Michal Ostrava

Tak to je pecka, kde se na to

Tak to je pecka, kde se na to hrabou fotky,doufám že to půjde sosnout ve full hd

Obrázek uživatele desire

Taky doufám:)

Taky doufám:)

Obrázek uživatele desire

Konečně je to tady, už se

Konečně je to tady, už se nemůžu dočkat!!!

Obrázek uživatele MiChElAnGeLkA

YAHOO!

YAHOO!

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah