Evanescence se možná objeví v Německu, naznačila Jen Majura

Pár týdnů jsem se zabývala vlastními věcmi, protože v evanescentním táboře zavládlo podezřelé ticho (...Speak to me?!), ale dva dotazy z různých stran mě přiměly vrátit se k něčemu, co jsem začátkem ledna zahlédla na Twitteru.

FYI: O Evanescence v Česku zatím nikdo nic explicitně neřekl, ale prý existuje teoretická možnost, že by mohli během roku 2016 zavítat do Německa. CLOSE ENOUGH!

(Tato informace zatím nebyla potvrzena ani komentována členy kapely. Jen Majura 4. ledna tweetla odkaz na video s komentářem á la "tady je nějaké německé blabla", ale byl smazán.)

Jen Majura udělala koncem prosince video rozhovor s webovým portálem iGuitarTeacher.de, který se zabývá výukou hry na kytaru (publikováno 30. 12. 2015). Video je celé v němčině, takže jsem v háji jak Baťa s dřevákama, protože psané němčině sice porozumím (s pomocí angličtiny), ale po sluchu z ní nepřeložím aniprt.
Ve videu však údajně podle několika lidí zazněly tyto náznaky:

@EvanescenceCrew: Jen Majura uvedla, že Evanescence již naplánovali několik různých shows pro rok 2016 a je možné, že by mohli navštívit také Německo.
#EvanescenceIsBack

‏@EvanescenceCrew: Pro ty, co se ptají - řekla to v tomto nedávném interview: https://www.youtube.com/watch?v=Ib_L19CMZCA
(je to německy, ale já německy rozumím. ;))

@Luna_EVmania: @JenMajura Uvidíme, jestli EV show v Dtl. [Deutschland] klapne :D A doufám, že se už cítíš lépe. :)

@TheLegendOfSora: Jsem z Německa. Odpověděla "Ano" na otázku, zda už existují nějaké plány týkající se dalších koncertních termínů. "Ano, ale nesmím o tom mluvit."

@TheLegendOfSora: A řekla, že to vypadá, že by možná během roku 2016 mohli zvládnout zahrát v jejím domově - v Německu :) doufám, že ji za to teď nikdo nevyhodí ;P

Video interview (ježíšku, chci titulky):

P.S. video si můžete stáhnout tu. Kdyby někdo byl ochoten pokusit se o překlad či alespoň přepis německého textu, dejte vědět :)

Komentáře

Obrázek uživatele Adelle

jestli je to pravda, tak jedu

jestli je to pravda, tak jedu za každou cenu :)

Obrázek uživatele rionka

Adelle: ano, tak se uvidíme.

Adelle: ano, tak se uvidíme. ;)

Obrázek uživatele Jamie

A já se přidávám! :) Kéž by

A já se přidávám! :) Kéž by to vyšlo.

Obrázek uživatele rionka

ok, tohle už stojí za hřích,

ok, tohle už stojí za hřích, slibuji (závazně), že jakmile se příležitost naskytne, zajedu někam... už šetřím prachy do šuplíku.

Obrázek uživatele Jamie

Haha, jo! Ani by to nemusela

Haha, jo! Ani by to nemusela být taková pálka, kdyby to byl Berlín. Když pominu cestu a náš nocleh v 2011, tak lupen stál tehdy jenom 40eur myslím. Tohle by šlo!

Obrázek uživatele rionka

jamie: já obvykle po koncertech

jamie: já obvykle po koncertech jedu hned domů, i z Berlína 2011 jsme jeli hned nočním busem, takže s noclehem nemám zkušenost (a od roku 2011 se navíc prý zvýšil počet spojů do ČR, takže by konkurence mohla i snížit pálky). Ale je fakt, že jít spát je lepší, než někam hned jet. Ve víc lidech bych i někdy zkusila AirBNB, couchsurfing nebo něco. Uvidím, jak to vyjde :))

PS: cenu lístku absolutně neřeším, to nejsou "náklady", to je vášeň :D

Obrázek uživatele Jamie

Tak popravdě my jsme měli

Tak popravdě my jsme měli hotel jen kvůli tomu, abychom byli následně v teplíčku, spát jsme nešli a nemohli. Nejen kvůli pískání v uších, ale i z toho adrenalinu, kdy čumíš do blba a pomalu pociťuješ to úžasné orgastické repete. :D
Hey, AirBNB není vůbec špatný nápad, to by byl druhý kotel. Co takhle anketu kdo by do toho šel, až se o tom začne případně mluvit? :)
No jasný. "More cash for Evanescence!" :D

Obrázek uživatele rionka

jamie: v případě cesty do

jamie: v případě cesty do jiné země bych asi neváhala... berlín je ale dost blízko, stejně jako vídeň. možná to nebude třeba, ale kdoví - ještě uvidíme :)

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah