Jen vyrazila na focení, dočkáme se i videa

Vlasatá kytaristka s vášní pro obojky se kromě výuky hry na kytaru věnuje i propagaci zesilovačů ENGL, kytar Ibanez a dalších věcí. Před pár dny se nadšeně pochlubila, že ji v sobotu čeká focení:

Jen Majura: Woooohhhoooooo! Jsem natěšená jako dítě před cukrárnou. Lidi, Tom Row je jedním z nejlepších lidí a fotografů, s jakými jsem kdy měla šanci spolupracovat. Dejte "like" jeho projektu Frontrow Images a těšte se na výsledky zítřejšího focení, yay!

A dnešní tweet? Máme první fotky z "making of"... tedy z metra:

Jen Majura: Včera jsem zažila ultimátní focení, díky všem, co se na tom podíleli... Teď zpátky k procvičování songů.

Na závěr předvčerejší (9.10.2015) komentář z frontrowimages.com:

"Od našeho posledního focení se stalo mnoho věcí. Jen odletěla do USA a vrátila se jako oficiální nová kytaristka americké superskupiny Evanescence. Úžasné! Z tohoto nového kroku v její kariéře jsme ohromně nadšení. Fotky z našeho posledního focení obletěly svět a doprovázely nejrůznější rozhovory a články o Jen. Je ovšem skvělé, že nám tato umělkyně zůstala věrná, takže se spolu chystáme nafotit nové propagační fotky pro Jeniny obchodní partnery [ENGL Amps, Ibanez, Cordial Cables, EMP Clothing].

Po intenzivním brainstormingu jsme vymysleli plán, který nás nadchl. Byla tu sice spousta věcí, co se musely vyřešit, ale nakonec jsme to stihli včas. Už teď všem předem děkujeme! Omlouvám se, že zatím nemůžu zveřejnit, kdo všechno bude na focení spolupracovat, ale to dohoníme později, až se Jen vrátí z americko-japonského turné s Evanescence.

Akce se zúčastní také filmová skupina "Affenaufruhr", kteří natočí interview a vytvoří dokument o celém focení, takže až bude po všem, budeme vám moci ukázat, jak vypadalo "making of".

Celý team Frontrow Images je v akci a těší se na další dny!"

9./11.10.2015
http://frontrowimages.com/news-detail/shooting-mit-jen-majura-110.html
https://www.facebook.com/jenmajuraofficial/posts/549524925213384

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah