Kytarista Joel Hoekstra tvrdí, že Amy pracuje na sólovém albu

Tato zpráva není 100% potvrzená, protože neznám originální zdroj toho interview, nicméně podle screenshotu níže Joel opravdu nahrával s Amy ve studiu. Z blogspotu bohužel část zprávy později zmizela - zřejmě někdo zveřejnil něco, co "neměl"...

Heavymetalový kytarista Joel Hoekstra, člen kapel Night Ranger, Trans-Siberian Orchestra a broadwayského rockového muzikálu Rock of Ages, nedávno uvedl, že se zúčastní [nebo již zúčastnil] nahrávacích sessions s Amy Lee a Davem Eggarem.

Podařilo se nám zkontaktovat Joela a on byl ochoten nám sdělit informace ohledně jejich plánované spolupráce. Podle jeho vyjádření pro ně bude nahrávat kytarové party k songu, který Amy a Dave společně složili pro filmový soundtrack.

Na otázku, zda se jedná o instrumentální song, jasně odpověděl: Tahle skladba pro film bude obsahovat zpěv.
Nakonec, na dotaz, zda ta skladba vyjde někdy brzy, Joel odpověděl: Mohlo by to skončit na jejím sólovém albu.

Tyto detaily naznačují, že Amy Lee v současnosti skutečně pracuje na sólové desce. Když jsme se pokusili dozvědět se od Joela něco víc, řekl: Není jisté, jestli vydá sólové album v tomto roce. [2014]

A toto se objevilo 21.3. na jeho facebooku:

Joel Hoekstra: Dnes mám za sebou skvělou session s Amy Lee z Evanescence a Davem Eggarem & zábavnou show Rock of Ages s Markem Zuckerbergem [...]!

Zdroje:
http://evthreads.proboards.com/thread/1785/joel-hoekstra-says-solo-record
https://www.facebook.com/JoelHoekstra13/posts/645999762114811?stream_ref=10
http://evanescence-greece.blogspot.gr/2014/04/exclusive-heavy-metal-guit...

Komentáře

Obrázek uživatele Adelle

osobně doufám, že je to

osobně doufám, že je to pravda! pokud ano, tak myslím, že letos to asi ještě nebude, ale snad třeba příští rok :) každopádně jsem ráda, že amy na něčem pracuje, rozhodně to bude něco nového a nečekaného a myslím, že nám o tom dá vědět ve správnou chvíli, až si bude jistá, že je to to pravé :) už se ale nemůžu dočkat až uslyším celou lockdown, protože jsem se vážně bála, že to bude pouze instrumentální skladba, takže se mi ulevilo, když jsem uslyšela ten trailer a ke konci ten její nádherný hlas :)

Obrázek uživatele rionka

Adelle: souhlasím! na Amy je

Adelle: souhlasím! na Amy je STRAŠLIVÉ, že Vám neukáže svůj výtvor, dokud s ním není 100% spokojená... což je z pohledu fanouška k uzoufání, ale jako tvůrce ji hrozně moc chápu, protože to mám úplně stejně.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah