Pošlete nám fotky s novým albem, láká EvWebsite

Italský fanklub Evanescence Website přišel s iniciativním nápadem, nazvaným Send us your copy! / Inviaci la tua copia! (česky: Pošli nám své cédéčko!) Strašně se mi líbí a ráda bych se ho zúčastnila - nejen sama za sebe, ale ráda bych jim poslala i další zástupce české fanouškovské komunity. Co si o tom myslíte...?

SEND US YOUR COPY!

[ Text přeložen z http://www.evanescencewebsite.com/?p=4340 ]

Díky všem vašim návrhům a myšlenkám - hlavně tobě, Andreo - jsme vymysleli následující projekt, který nám připadá naprosto úžasný!

Všichni víte, že došlo k takzvanému leaku - nové album “Evanescence” se objevilo na internetu celý měsíc před oficiálním vydáním. Mnozí z nás na to reagovali s nelibostí, ale zároveň - což nelze popřít - neuvěřitelně žíznivě po novém materiálu.

Víme, že to milujete a strašně moc nás to těší, ale oficiální datum vydání se už blíží a je čas kapele ukázat, kdo jsme a proč tu jsme. Nápad je velice jednoduchý a vztahuje se na všechny fanoušky kdekoli na světě. Potřebujete jen fotoaparát a e-mailovou adresu - nic víc po vás nechceme...

Jsme si jisti tím, že si koupíte “Evanescence” hned poté, co vyjde, a víme, že už teď spousta z vás vlastní CD singl “What You Want” - což je pro nás perfektní a přesně tohle potřebujeme. Koláž ze všech fotek, které nám pošlete, bude doručena přímo do rukou Evanescence a Amy osobně.

Tohle musíte udělat: Jakmile si koupíte nový materiál (standardní edici, Deluxe edici, CD singl), prostě se s tím vyfoťte - nejlépe poloportrét (viz příklad - díky, Pierre, žes nám zapózoval!), na kterém ukážete své CD! Pak nám obrázek pošlete na e-mail yourcopy@evanescence.it. Jednoduché, že?

Během pár týdnů dáme dohromady celou koláž a pošleme ji přímo Amy, kapele a jejich managementu. Co myslíte? Překvapíme je zas?

--

Reakce na můj dotaz ohledně deadline:

LadyFra: Zatím ještě nemáme žádnou deadline... dáme vám vědět :)

Zdroj: http://www.evanescencewebsite.com/?p=4340

30.9.2011

Komentáře

Obrázek uživatele rionka

Fotky za CZ fanklub

Děkuju za reakce. Ano, myslím si, že bude nejlepší, když jim fotky pošleme hromadně. Nebylo by na škodu, kdybyste na té fotce měli i něco, co vyjadřuje naši republiku, aby Evanescence věděli, že opravdu ten koncert v Praze nutně potřebujeme!

Obrázek uživatele rionka

Album už je objednáno... budu

Album už je objednáno... budu si muset zase obarvit vlásky, abych byl na té fotce hezkej!!

Obrázek uživatele xixanka

Skvělý nápad. :) Připojím se,

Skvělý nápad. :) Připojím se, pokud mi vyjdou peníze na koupení CD, jelikož mě čekají 2 koncerty v tomto měsíci. Ale nějak to udělám, neobejdu se bez nich. :)

Vendy

Obrázek uživatele Michal Ostrava

Až mi to přijde pošlu ti

Až mi to přijde pošlu ti to,myslím že zaslaní hromadně za náš fan klub bude nejlepší.

Obrázek uživatele Missy

Až si desku koupím, tak ti to

Až si desku koupím, tak ti to pošlu. Předpokládám, že za EV.cz budeš posílat všechno po kupě ty ne? :)

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah