SUYC: termín byl posunut na neurčito!

Fanoušci po celém světě stále čekají na to, až obdrží své nové album a kvůli tomu nám mnozí zatím nemohli poslat své fotky a stát se součástí naší koláže. Takže jsme se po spoustě vašich požadavků rozhodli, že konečný termín této akce odsuneme!

Nechceme vás honit, ale zároveň se nám nezdá, že by úplně každý web pochopil pravý záměr našeho nápadu a prostě nám ho kradou ve snaze vytvořit něco "originálního" pro Amy, Terryho, Troye, Willa a Tima. Tohle má být dárek pro kapelu, což vyžaduje zapojení fanoušků z celého světa a ne jen něco na pár minut během rychlého Meet & Greet!

Jsou nás miliony a jsme všude... máme k dispozici velmi užitečné kanály k tomu, abychom vaše obrázky doručili přímo do rukou Amy a chceme je využít. Ne jako "Evanescenceville", ale jako fanoušci Evanescence z celého světa.

Takže, jak se mnozí z vás ujišťují - odstranili jsme hranici 31. října a budeme dál přidávat vaše fotky i během následujících týdnů!

Nevíme, kdy přesně předáme všechno kapele, ale nejlepší bude pojmout tuto akci jako “work in progress”, protože je možné, že nové album dostanete až k Vánocům... ale to z vás přece nedělá o nic menšího fanouška!

Uvidíme se s kapelou 4. listopadu v Londýně a možná jim ukážeme některé z vašich obrázků. Ale už teď jich je tolik, že nebudou mít čas podívat se na všechny.

Takže pokračujte, čekáme na vaše obrázky... už není žádný časový limit!

Zdroj: http://www.evanescencewebsite.com/?p=5274

Komentáře

Obrázek uživatele Twin of Amy

Supéér jsem nadšená!Snad už

Supéér jsem nadšená!Snad už to brzy stihnu-koupit a poslat foto :D

Obrázek uživatele Jenny-the-Strange

to je nejlepší zpráva kterou

to je nejlepší zpráva kterou jsem se dnes dozvěděla xD xD xD kdybych mohla, tak skáču radostí do stropu xD

Obrázek uživatele rionka

Jenny: super! kdy bude

Jenny: super! kdy bude fotečka? už ho máš doma?

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah