Terry Balsamo opustil Evanescence. Nahradí ho kytaristka Jen Majura

Včera večer se na oficiálním FB Evanescence a následně i na Amyině Twitteru objevilo následující oznámení. Kytarista Terry Balsamo opustil Evanescence a na plánovaných koncertech ho zastoupí nová členka kapely Jen Majura (Rage, Equilibrium, Black Thunder Ladies, Knorkator). Důvod Terryho odchodu je zatím neznámý - můžeme jen doufat, že se nejedná o zdravotní potíže. Je mi to líto :(

Jen Majura pochází z Německa a bude mít oficiálně na starosti sólovou kytaru; teorie o doprovodných vokálech a její účasti na případné nové desce jsou zatím předčasné. Stylově mi trošku připomíná spíš Lzzy Hale než vílu v tutu sukni a vypadá to, že je schopná kytaristka (doplním sem i nějaká videa). Věřím, že Amy ví, co dělá. Třeba se dočkáme koncertu v Německu dřív, než bychom čekali.

EDIT: podle Tour dates na svém FB bude Jen zřejmě na všech plánovaných koncertech Ev:
https://www.facebook.com/notes/jen-majura-official/tour-dates/3090670059...


Evanescence: "Máme důležitou zprávu.

Po dvou albech a nespočetných dobrodružstvích na pódiích po celém světě se Terryho čas v Evanescence nachýlil ke konci. Je to pro nás velmi těžké, ale jsme v tom zajedno, protože víme, že je to správné rozhodnutí pro nás všechny. VŽDYCKY tě budeme milovat, Terry, a přejeme ti všechno štěstí, zdraví a lásku světa.

Teď ta vzrušující část oznámení: Dámy a pánové, seznamte se s Jen Majura.

Po pročesání celé planety jsem našla chybějící kousek do Evanescence na jihu Německa. Hraje jako superpadouch, zpívá jako anděl a směje se jako skvělá kamarádka. Strávily jsme spolu minulý týden několik dní v New Yorku a podělily jsme se o tajuplně povědomé životní historky, sushi, uměleckou inspiraci a spoustu smíchu. (Jo, dobře, možná tam bylo i pár tvrdších drinků ;)

Všichni se těšíme, až si spolu na podzim zahrajeme a vytáhneme naši show na úplně novou úroveň. NEMŮŽU SE DOČKAT! Vím, že jí poskytnete všechnu lásku a respekt, který si silná a talentovaná žena zaslouží. Jsem šťastná, že můžu přivítat v kapele naši novou sestru.

P.S. Je čas, abyste na nás začali křičet své požadavky na skladby v setlistu, právě na tom pracujeme ;) Cokoliv je možné. Sem s tím!"

7. srpna 2015
http://www.facebook.com/Evanescence/photos/a.10150242660001786.318681.70...


Komentáře

Obrázek uživatele Tárí

Já mám zlomené srdce. A máš

Já mám zlomené srdce. A máš pravdu, Rionko, Amy umí bravurně zametat reálné informace pod koberec :)

Obrázek uživatele rionka

Tárí: Na jednu stranu je to dobře

Tárí: Na jednu stranu je to dobře. Amy v tom má praxi, po vydání Fallen byla neustále pod dohledem různých dotěrných novinářů. co říct nechce, prostě nikdy neřekne, zásadně nenaznačuje, vyvaruje se plánů do budoucna, všechno se snaží kontrolovat. Ale v takovýchto situacích je to smutný... chci to vědět. většinou mi to je osobně docela jedno, ale u Terryho mě důvod fakt zajímá.

Obrázek uživatele Tárí

Přesně.. Terry je ten

Přesně.. Terry je ten poslední, u koho by mi bylo fuk proč odešel.

Obrázek uživatele HardMusic

súhlasím s tebou

súhlasím s tebou

Obrázek uživatele Michal Ostrava

Na jednu stranu je to fakt na

Na jednu stranu je to fakt na prd,je to škoda ale stává se to,určitě je něco v pozadí to se asi nedozvíme.
Na druhou stranu nevím co by nás víc nakoplo blíže koncertu v Německu než toto.

Obrázek uživatele elizabeth911

Je to hrozná škoda, je mi to

Je to hrozná škoda, je mi to fakt ľúto, ktovie, čo je toho dôvodom. No takisto verím, že Amy vie, čo robí a že bude Jen pre kapelu prínosom a skutočne sa dostanú na nejakú novú úroveň. Snáď sa neskôr dozvieme viac...

Obrázek uživatele rionka

elizabeth: Pořád přemýšlím,

elizabeth: Pořád přemýšlím, co se Terrymu stalo. Je to složité to takhle dohromady pobrat. Podobně ambivalentně jsem se cítila poté, co Amy oznámila, že je těhotná - extrémní radost a divné obavy dohromady. Do budoucná ale dávám Jen rozhodně šanci a ráda bych ji viděla na pódiu.

Obrázek uživatele rionka

Amy by měla být otevřenější

Amy by měla být otevřenější ohledně důvodů rozchodu s různými lidmi. (Ne to zamést pod koberec jako u Willa Science.) Miluju ji, ale tohle prostě musím říct. Vím, že v daném momentě je mluvení o rozchodech obvykle složité, snad bude mít koule a nechá to vyplavat na povrch později.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah