Tim McCord byl okraden, přišel o baskytaru

Ashley Dunlop nechce k Valentýnu rudé růže ani drahou večeři. Všechno, co si žena ze San Franciska přeje, je, aby se jí vrátila drahocenná baskytara, která patřila jejímu příteli.

V úterý (7.2.2012), krátce poté, co Dunlop v 8:15 odešla do práce, se někdo vloupal do bytu na Panhandle Street, kde bydlela s přítelem Timem McCordem, basákem z Evanescence. Kromě mnoha dalších cenností ukradl baskytaru značky Yamaha, kterou McCordovi daroval jeho otec před tím, než zemřel.

"(Tim) má zlomené srdce," řekla Dunlop. "Byla to nejdůležitější věc, jakou kdy měl, znamenala pro něj celý svět. To, že mu ji vzali, ho zlomilo."

Dunlop se rozhodla, že basu musí najít. Doufá, že to zvládne do sv. Valentýna -- byl by to dokonalý dárek. Začala obcházet zastavárny a pročesávat eBay a všude hledala konkrétní nástroj. Celé své sousedství polepila letáky a je ve stálém kontaktu se sanfranciskou policií.

"Udělám všechno, abych ji získala zpátky," řekla Dunlop. "Ten, kdo ji ukradl, si odnesl i další věci, které se dají rychle a jednoduše prodat, takže je jasné, že se bude snažit co nejrychleji dostat k penězům."

Uvědomuje si, že šance najít tuhle neobyčejnou baskytaru (která má cenu aspoň 4000 $) je mizivá. Naštěstí se tahle baskytara dá lehce rozpoznat. To, že jde o raritu, totiž zároveň znamená, že si jí ihned všimnete -- a stejně tak by to mohli zvládnout i lidé v kytarových obchodech. "Když se objeví něco s tímhle modelovým číslem, budu vědět, že je to ta moje," říká.

Takže pokud někde objevíte čtyřstrunnou elektrickou baskytaru Yamaha BB11005 v tabákově hnědé barvě (tobacco sunburst-colored), zavolejte Ashley Dunlop na číslo (916) 832-9984. Baskytara byla naposledy viděna v obalu značky Ernie Ball se žlutou kulatou nálepkou NGF.

--
Text: Erin Sherbert
Vydáno: 10.2.2012
Zdroje: http://www.evthreads.com/showthread.php?t=21447
http://blogs.sfweekly.com/thesnitch/2012/02/evanescence_bass_player_hear...

Komentáře

Obrázek uživatele Saarouss

Tari.Wonka: Souhlasím.

Tari.Wonka: Souhlasím. Nápodobně. Taky hraju na klavír. Je to pro mě jedna z nejdůležitějších věcí, co dělám. Nemohla bych se toho nikdy dobrovolně vzdát. A nedobrovolně? To by bylo tím horší...
Je mi Tima líto, chápu, jak velkou cenu pro něj mohla mít a že zřejmě s žádnou jinou kytarou se nebude cítit tak dobře, jako s kytarou od jeho otce. Doufám, že bude v pořádku.

Obrázek uživatele Patrisha Wolgerdbert

:(

:(

Patrisha Wolgerdbert ...

Obrázek uživatele Tari.Wonka

I mému příteli vykradli

I mému příteli vykradli zkušebnu a odnesli si jeho novou baskytaru a mikrofon, dokonce rozšlapali mixážní pult. Kytara i s mikrofonem měla hodnotu cca 30 000,- a ten zmetek to prodal za !!600!!
Nebýt přítelova vlastního přičinění, hledání a nabídnutí finanční odměny, policie by kytaru nikdy nenašla :/ Nakonec toho parchanta naprášili vlastní kamarádi.

Tihle lidé jsou odporné hyeny, vůbec jim nedochází, jakou hodnotu může nástroj pro umělce mít. Hlavně co nejrychleji přijít k penězům. Mně kdyby někdo ukradl klavír, odnesl by si tím kus mě. Hlasivky naštěstí ukrást nejdou.. Doufám :D

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah