- EXTRA: lístky na Evanescence v Berlíně (20.11.2011) -

POZOR! Prodejce vstupenek EVENTIM se mi ozval s lákavou nabídkou: má v předprodeji lístky na berlínský koncert Evanescence 20. listopadu v 19:00. Dodání je okamžité. Pojďte do toho se mnou, uděláme tam nezapomenutelný kotel!

Koupit je můžete zde:
http://www.eventim.de

Komentáře

Obrázek uživatele rionka

Pokud někdo chcete lístky a

Pokud někdo chcete lístky a nejde vám zaplatit, můžu vám je objednat a proplatíte mi je převodem. V případě, že o to máte zájem, napište mi mail na rionka@gmail.com.

Obrázek uživatele roxanne

Chci se zeptat, je nějaká

Chci se zeptat, je nějaká šance, že Evanescence přijedou i k nám, nebo už je jisté, že ne? Myslím jako tohle turné

Obrázek uživatele rionka

Roxanne: Nemám tušení. Jako

Roxanne: Nemám tušení. Jako jo, ráda bych se jí zeptala, ale...

Obrázek uživatele roxanne

:D jasně, já myslela jen,

:D jasně, já myslela jen, jestli třeba nemluvili o tom, že v Německu to bude poslední koncert, nebo o tom, že budou třeba ještě nějaké v Evropě přidávat ;)

Obrázek uživatele rionka

Roxanne: Co vím, zatím se

Roxanne: Co vím, zatím se jedná o úplně první koncertní turné v Evropě. Tzn. objezdí pár měst a vrátí se do Ameriky. Letos už asi nic většího nepodniknou, ale příští rok snad ano.

Mimochodem, já si nedělám legraci - opravdu se jí na to chci zeptat. Nevím, jestli bude v Německu nějaká autogramiáda, tak spíš zvažuju, že bych se pokusila hodit jí na pódium nějaký dáreček se vzkazem :D

Obrázek uživatele roxanne

je fakt škoda, že nezajedou i

je fakt škoda, že nezajedou i do Prahy, na co musí hrát 4x v Německu?:D A vždyť to je taky jen za rohem.O to víc mě to štve, když s nima jedou i TPR.No tak snad sem opravdu později přijedou..to už alespoň budu mít pořádně naposlouchané to nové album.V říjnu bych chtěla jet do Prahy na jiný koncert a tak jsem se chtěla ujistit, zda tady Evanescence nebudou, protože jinak bych dala přednost jim a naštvalo by mě, kdybych už si koupila lístek..i když nakonec myslím že mi tohle stejně nevýjde..
A jinak ty se máš, že na ně jedeš do Německa!:)Snad se ti i podaří s Amy setkat a zeptat se teda:D :)

Obrázek uživatele rionka

Roxanne: Já pojedu v říjnu do

Roxanne: Já pojedu v říjnu do Prahy na WT a v listopadu na Ev, takže se moje peněženka bude v hrobě obracet. Nemyslím si, že ty čtyři koncerty v Německu jsou nějak "nanic" - tři z nich už jsou vyprodané a Berlín je obrovskej (a Německo celkově je obrovské, zas zabloudím!). V celosvětovém měřítku jsme nedůležitá malá země. Mnohé firmy k nám ani nezasílají zboží a mnohé kapely ani neví, kde ležíme. A proto chci jet do Německa, kdyby třeba Evanescence na Prahu náhodou zapomněli. Asi se s Amy "nesetkám", ale chci ji vidět...

Obrázek uživatele roxanne

wow, no to je pravda!Jé, ty

wow, no to je pravda!Jé, ty se máš že jedeš i na WT:D.Na ně bych taky ráda jela, ale můžu si to nechat ujít.Každopádně chtěla bych na tolik koncertů..jenže už cesta do Prahy mě mnohdy výjde na víc než kolik zaplatím za lístek na koncert..není to fér:D.
A přece jen, pokud Amy jmenovala Prahu jako místo, kam by se chtěla podívat, tak věřím, že tady dříve či později přijedou:)
A právě že poslední dobou si myslím, že spousta umělců objevuje kouzlo Prahy a tak už nejsme tak nedůležití.Fakt jich sem teď hodně jezdí, nebo t plánují..mám z toho radost;)

Obrázek uživatele rionka

Roxanne: Cesta do Phy vyjde

Roxanne: Cesta do Phy vyjde dráž, než lístek? Autobusem třeba ne... Vlaky jsou drahý, to uznám. Ale do Německa to bude tak nastejno, ach, to zas bude peněz.

Já mám k naší pozici v Evropě strašně skeptickej postoj, prostě asi už neočekávám, že by si nás někdo doopravdy všiml :(

Obrázek uživatele TAMYT

Platba :-(

Nevím, jak mám ty lístky zaplatit. Kartou mi to nejde, chtěla bych to převodem z účtu, ale tuhle možnost mi vůbec nenabízejí. Jak jste to platili vy?

Obrázek uživatele rionka

Tamyt: Převodem to ta věc

Tamyt: Převodem to ta věc neumí. Festrovi to taky nešlo. Uvažuju o tom, že vám je koupím, když mi je převodem zaplatíte - mně to totiž normálně prošlo a měla jsem je hned druhej den. Bude o to mít někdo zájem? (Pokud mi tedy v tomhle věříte.)

Obrázek uživatele TAMYT

Koupení lístků

To bys byla moc hodná! Hned zítra ti pošlu 1 155 Kč (protože způsob doručení dát raději cenné psaní). Pozítří bys měla mít peníze na účtě.
Moc děkuji, už jsem skoro nedoufala, že je uvidím. :-)

Obrázek uživatele rionka

Tamyt: Napiš mi mail, ano?

Tamyt: Napiš mi mail, ano? Dám ti číslo účtu. Pošleme to opět přes cenné psaní k nám do firmy. Ale asi jich budu fakt objednávat víc (zřejmě příští týden). Počkám na další lidi. Lístky stále jsou.

Obrázek uživatele TAMYT

e-mail

tkoutna@seznam.cz já bych ale radši, kdybys mi to objednala třeba hned zítra, až ti ode mě přijdou peníze. mám strach, aby ještě příští týden byly :-( nechci tuhle šanci propásnout.

Obrázek uživatele rionka

Tamyt: Dořešíme

Tamyt: Dořešíme soukromě. Lístky během týdne rozhodně ještě budou, kdyby docházely, jejich cena by ještě stoupla.

Obrázek uživatele rionka

Problém s objednávkou

Ozval se mi Festr, že mu nejde provést objednávka lístků, protože "platbu kartou nebylo možné uzavřít". Zaznamenal někdo podobný problém?

Obrázek uživatele rionka

Je to neděle 20.11., ne 21.!

Je to neděle 20.11., ne 21.! Překlepla jsem se. Na lístku je správné datum. Všem se omluvuji...

Obrázek uživatele Festr

Sakra ...

já bych tak jel :) To musí vyjít.Wrrr ... a ne že ne Ale zas na druhou stranu se mi moc nechce cestovat takovou štreku ...ale to jsou malé věci , pro EVANESCENCE cokoliv.
Boha ať mi to vyjde :)

Obrázek uživatele rionka

Re: Sakra ...

hej, to musíme... na délce cesty mi vůbec nezáleží, hlavní věc je, že tam jde něčím dojet :) přesně si vybavuju ten den, kdy po vydání TOD koncertovali v Německu a já jsem ve škole koukala na videa, co lidi natočili na telefony a strašně mě to mrzelo, protože "je to přece jen kousek odtud"! Amy na sobě měla růžovo-fialovovou sukni a mávala vlasama a mně bylo jasný, že bych si lístky ani cestu za hranice nikdy nemohla dovolit - aspoň tohle už je jinak.

a hlavně - kdyby se něco stalo a ona do té Prahy fakt nikdy nedojela, můžu si říkat, že teď už jsem to neprošvihla...

Obrázek uživatele Liz

ty jo, závidím vám. hned bych

ty jo, závidím vám. hned bych jela. bohužel moje finanční situace mi to v těchto těžkých dobách nedovoluje. ach jo. užijte si to i za mě. no a jestli budou v Praze, tak jsem tam jako na koni

Obrázek uživatele rionka

Ukážou se Evanescence v Praze...?

No, lístky ještě stále jsou, takže kdyby se to náhodou změnilo... ;)

Mám čím dál větší chuť doufat, že tam třeba bude nějaká možnost se s ní potkat a zeptat se jí, jestli k nám opravdu přijede. Mohla bych po ní taky hodit nějaký dáreček, na kterém to bude napsáno. *šílenství*

Obrázek uživatele Michal Ostrava

Tak už je máš v

Tak už je máš v prackách,závidím já to mám na prd v práci mohl bych je koupit ale je to tak 50/50 že může jet, já prakticky nemůžu plánovat víc jak 3 dny dopředu :-(

Obrázek uživatele rionka

Re: Tak už je máš

Jo. Přišly ke mně samy najednou. Tuhle věc je naprosto nutné plánovat dopředu...

(A hlavně vím jistě, že čím blíž ten termín bude, tím budou dražší, dokud nezmizí.)

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah