Will Hunt bude manažerem kapely Bellusira

Will Hunt se rozhodl, že začne dělat management rockové female-fronted kapele Bellusira z australského Melbourne. Bubeník a manažerka Stephanie Christie narazili na internetu na jejich videoklip a nabídli jim nahrávací smlouvu. Will ale samozřejmě stále zůstává bubeníkem Evanescence, kteří jsou podle jeho slov "jeho domovem".

Oficiální tisková zpráva:

Australská rocková skupina Bellusira podepsala smlouvu s americkým manažerským týmem a bubeníkem Evanescence

Firma Stephanie Christie Management & Publicity (web) z města Orlando na Floridě (USA) oznámila, že podepsala nahrávací smlouvu s australskou rockovou formací Bellusira. O čtyřčlennou female-fronted kapelu se budou starat manažerka-veteránka Stephanie Christie a rocker-veterán Will Hunt (Evanescence/Device). Bellusira vznikla na rockové scéně australského Melbourne, ale pozornost Christie a Hunta si získali až nedávno, když natočili videoklip ke svému singlu Cachango, který se následně objevil na populární stránce pro muzikanty Tunelab.

"V okamžiku, kdy jsem viděla to video, mi bylo jasné, že na téhle kapele něco je. Zvláště na projevu jejich zpěvačky Crystal Ignite. Ta energie a intenzita je fascinující. Absolutně ničeho se nebojí. To, že jsme byli schopni do manažerského týmu získat i Willa, dává celému projektu unikátní a hodnotnou perspektivu do budoucna. Je to prostě celé perfektní," říká Christie.

Tato zkušenost bude pro Willa Hunta prvním vpádem do oblasti hudebního managementu, i když je jasné, že v byznysu není žádným nováčkem. Hunt je bubeníkem v kapelách Evanescence a Device a na koncertním turné doprovázel i množství dalších, například Black Label Society, Mötley Crüe, Staind, Vince Neila, Dark New Day a Static-X. "Jsem moc rád, že můžu oznámit svou spolupráci se Stephanie Christie na manažerské úrovni a také to, že jsme připraveni představit lidem novou energickou kapelu Bellusira z Austrálie. Mají co nabídnout a já se těším, až se s nimi zapojím do práce. Samozřejmě to budou samé zajímavé věci. Těšte se," říká Hunt.

Členové Bellusiry ještě nikdy nebyli v USA, ale snili o tom, že si tam zahrají, už od chvíle, kdy se dali dohromady. Kapelu tvoří zpěvačka Crystal Ignite, basák Mark Dalbeth, kytarista Chris Zoupa a bubeník James Mileto. Nedávno vydali na bandcampu své první album Connection a následovalo video pro první track Cachango. Album obdrželo v Austrálii několik pozitivních recenzí a kapela doufá, že stejný vliv bude mít i na média v USA. Na začátek roku 2014 plánují první americké koncertní turné.

Zpěvačka Crystal Ignite dodává: "Jsem nadšeni, že našimi manažery budou právě Stephanie a Will. Je to velká pocta - nejen to, že nás objevili, i když jsme z Austrálie, ale i to, že budeme úplně první manažerský projekt Willa Hunta. S takovým týmem v zádech si můžeme jen představovat, jak vzrušující časy nás čekají."

Video k songu "Cachango":
http://www.youtube.com/watch?v=Za82Aas22Dc

Vydáno: 14.10.2013

Zdroje:
http://www.prweb.com/releases/2013/10/prweb11226516.htm
http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=676460099040131&id=2878...
http://evthreads.proboards.com/thread/1549/hunt-teams-australian-rock-ba...

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah