Zero Hora: Amy by chtěla mít děti, ale ne hned

"Chci mít velkou rodinu, je to jeden z mých snů. Ale nedojde k tomu hned, ještě na to nejsem připravená."

Tvoji fanoušci táboří před budovou, ve které máte hrát, pronásledují tě, chtějí se tě dotknout, "vzít si" kousek tvých vlasů... Jak se s tím vyrovnáváš?

Fanoušci se stali součástí mého života a je to tak už od počátku mojí kariéry. Pomáhají mi s rozhodováním. Během těch let jsem potkala mnoho lidí a zažila jsem spoustu opravdu dobrých zkušeností. Odtud pochází většina mojí inspirace, tak proč bych si na to měla stěžovat?

A získáváš zpětnou vazbu? Poznávají se ve tvé tvorbě?

Ano, velice. Zejména co se týče naší poslední desky - je to, jako bych pochopila, jak vlastně naši fanoušci milují hudbu. Neodmítají experimenty, vždycky mě podporují a jsou otevření a bez předsudků. To, co dělám, je umění - a o umění se nemůžete dělit, pokud by nebylo pochopeno. Lidi to ale zajímá a proto jsem k nim vždy vnímavá.

Rolling Stones v současné době oslavují padesát let. Tobě je 31, jsi vdaná a máš za sebou dlouhou hudební kariéru. Dovedeš si představit, že bys jednoho dne byla příliš "dáma" na to, abys pokračovala na rockové scéně?

Mohu říct jen to, že si nedokážu představit svůj život bez hudby. Doufám v to. Před patnácti lety jsem neměla tušení, že bych to mohla dotáhnout tak daleko. Takhle prostě žiju - vždycky hledám inspiraci pro další song, pro další show. Prostě vím, že miluji hudbu, nedokážu si představit, že bych odešla "na odpočinek".

Před několika lety jsi musela z kapely vyhodit kytaristu a bubeníka a oni na to drsně zareagovali. Jak se na tuhle epizodu díváš dnes?

Bylo to těžké. Ne, že bych litovala toho, co jsem udělala, ale v minulosti to mezi námi bylo složitější. Bylo to zbytečné, poučila jsem se z toho. Pořád se učím, chci dělat věci líp, chci být fér. Je to všechno součástí určitého procesu a myslím si, že jsem už dospěla. Podstatné je, že mám velmi ráda to, co dělám a doufám, že budu vždycky schopná se vyjadřovat prostřednictvím umění. Jsem za to všechno velice vděčná.

Už pracuješ na nové desce?

Ne, vůbec ne. Jsem po několika měsících poprvé doma, téměř celý rok jsme byli na turné. Mám sice už nějaké nápady, ale je to teprve jen takový výzkum.


Vydáno:
5.10.2012
Zdroje:
http://evthreads.proboards.com/index.cgi?action=display&board=press&thre...
http://zerohora.clicrbs.com.br/rs/cultura-e-lazer/segundo-caderno/notici...

Komentáře

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah