Zprávy o "Perfect Dream" a "At Your Command" jsou zřejmě fake

Podle únorových tweetů členů kapely to vypadá, že nedávné zprávy o dvou nových filmech s evanescentní hudbou zřejmě nejsou pravdivé. Amy Lee sice od poslední fotky netweetovala a užívá si klidu, ale k tématu se vyjádřili basák a bubeník Evanescence:

Tim McCord (na dotaz, co ví o těchto skladbách / filmech): Nemám ponětí. Jediné, o čem jsem kdy slyšel, je Perfect Dream.

Will Hunt (reakce na screenshot, kde mluví s někým na facebooku o uvedených skladbách): Lidi, já jsem nikdy nic takového nikomu nepotvrdil. Nemám ani tušení, co je to za songy!

Mimochodem, můj facebook nedávno někdo hacknul, takže... tohle s tím může souviset. Znovu - aby to bylo naprosto jasné: NEBYL jsem to já.

Pravidlo číslo 1. pro EvFans: Jakékoli významné novinky týkající se Ev přicházejí vždy od @AmyLeeEv, tečka. Pravidlo číslo 2.: Co se týče jakéhokoli "potvrzení" či "nepodložených zpráv" - viz pravidlo číslo 1.!

Miluju, jakou vášeň v sobě vy fanoušci @Evanescence máte! Jen berte tyhle fámy s rezervou. A tomu idiotovi, co mě hacknul: Jdi do prdele!


Pro připomenutí: Perfect Dream neboli Stompin' Steve je tento nevydaný song z doby před Ev3 (video bylo zveřejněno 19.3.2010):

http://youtu.be/8Qec7dA-CX4

Komentáře

Obrázek uživatele Amy.twin

Miluju Amyn smích :D

Miluju Amyn smích :D

Obrázek uživatele HardMusic

jo :-)

jo :-)

Obrázek uživatele HardMusic

chudáčik Will,treba niekomu

chudáčik Will,treba niekomu nakopať ***** za to hacknutie!

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
Syndikovat obsah